WRACAMY Z WYSYŁKĄ DO WIELKIEJ BRYTANII ! - więcej

DOPPELHERZ AKTIV MELATONINA DUO X 40 TABL.

 • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 15,90 zł
  • Niedostępny

  Przeznaczenie: Preparaty uspokajające, nasenne i poprawiające nastrój
  Wiek: Dorośli
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  DOPPELHERZ AKTIV MELATONINA DUO

  Wskazania

  Suplement diety Doppelherz aktiv Melatonina DUO polecany jest dla osób mających trudności z zasypianiem oraz osób cierpiących na objawy zespołu nagłej zmiany sfery czasowej (jet lag)

  Melatonina:

  • pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie
  • pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej

  Właściwości

  Melatonina jest hormonem wytwarzanym naturalnie przez organizm ludzki w szyszynce, odgrywający bardzo istotną rolę w regulacji rytmu dobowego i zegara biologicznego. Wraz z wiekiem następuje spadek poziomu melatoniny w organizmie, co może przyczyniać się do problemów z zasypianiem, wybudzania w ciągu nocy oraz występowania uczucia niewyspania po przebudzeniu.

  Suplement diety Dopperherz aktiv Melatonina DUO zawiera 1 mg melatoniny w postaci nowoczesnej dwufazowej tabletki. Dwuwarstwowa budowa tabletki zapewnia uwalnianie substancji aktywnej w dwóch fazach. W pierwszej fazie melatonina jest uwalniana w niedługim czasie po przyjęciu tabletki, w drugiej fazie uwalnianie następuje stopniowo podczas snu. Dzięki takiej formie tabletki uwalnianie melatoniny zawartej w Doppelherz aktiv Melatonina DUO jest przedłużone, co umożliwia stopniowe uzupełnienie jej poziomu podczas snu.

  Dawkowanie

  Wystarczy tylko 1 tabletka przed snem.

  Nie uzależnia.

  Składniki

  Laktoza (z mleka), stabilizator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja wypełniająca (mannitol), substancja wypełniająca (fosforan wapnia), substancja przeciwzbrylająca (poliwinylopirolidon), melatonina, substancja glazurująca (szelak), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu), substancja glazurująca (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym).

  1 tabletka zawiera:

  • melatoninę 1 mg.

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.