PELAVO MULTI 6+ SYROP 120 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 65045
  • Producent: USP ZDROWIE
  • Kod producenta: 5907377133995
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 29,90 zł

  Przeznaczenie: Przeziębienie ,grypa
  Wiek: + 3
  Postać: Syrop
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  PELAVO MULTI 6+ SYROP

  Właściwości

  Syrop Multi 6+ przeziębienie i grypa z serii Pelavo to kombinacja najskuteczniejszych substancji roślinnych, które ograniczają ryzyko infekcji oraz wspomagają terapię przeziębienia i grypy. Naturalne antybakteryjne właściwości miodu uniemożliwiają rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów, przyspieszając leczenie. Witamina C wspiera działanie układu odpornościowego. Pelargonia afrykańska stymuluje leukocyty do fagocytozy, eliminując w ten sposób bakterie z organizmu. Sok z malin, podobnie jak wyciąg z kwiatostanów lipy, działa przeciwgorączkowo i dodatkowo łagodzi kaszel. Kwiatostany lipy bogate są w tylirozyd, który działa przeciwzapalnie i w śluzy, które chronią błony śluzowe dróg oddechowych.

  Zastosowanie

  Środek spożywczy do specjalnego przeznaczenia medycznego zalecany jako uzupełnienie diety w okresie wzmożonego ryzyka zachorowania na infekcję oraz w przebiegu przeziębienia i grypy już u dzieci powyżej 6. roku życia.

  Produkt stosować pod nadzorem lekarza.

  Dawkowanie:

  Dzieci powyżej 6. roku życia: 3,5 ml trzy razy dziennie.

  Przed użyciem wstrząsnąć.

  Stosować podczas infekcji oraz 2-3 dni po ustąpieniu przeziębienia, jednak nie dłużej niż dwa tygodnie.

  Skład

  Substancje utrzymujące wilgoć: gliceryna, woda, miód, suchy ekstrakt z kwiatostanu lipy (Tilia cordata Mill), standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides), sok malinowy zagęszczony, kwas L-askorbinowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat malinowy.

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.