WRACAMY Z WYSYŁKĄ DO WIELKIEJ BRYTANII ! - więcej

PELAVO MULTI 3+ SYROP 120 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 65046
  • Producent: USP ZDROWIE
  • Kod producenta: 5907377133940
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 29,90 zł

  Przeznaczenie: Przeziębienie ,grypa
  Wiek: + 3
  Postać: Syrop
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  PELAVO MULTI 3+ SYROP

  Wskazania

  Pelavo Multi 3+ syrop to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia funkcjonowania dróg oddechowych u dzieci powyżej 3. roku życia.

  Właściwości

  Pelavo Multi 3+ syrop to połączenie naturalnych składników z najnowszą wiedzą medyczna, stworzone dzięki zaawansowanym metodom ekstrakcji i nowoczesnej technologii. Działanie Pelavo Multi 3+ wynika z zawartości: standaryzowanego ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej, który w naturalny sposób wspiera zdrowie dróg oddechowych, ekstraktu z lipy, który działa napotnie wspierając naturalne mechanizmy obronne organizmu oraz witaminy C dodatkowo wspiera naturalne siły obronne organizmu. Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej zawiera szereg bioaktywnych substancji należących do grupy kumaryn, glikozydów kumarynowych, fenolokwasów, flawonoidów i proantocyjanidyn, a także kwasów tłuszczowych. Zawartość poszczególnych składników w ekstrakcie może być różna – zależnie od warunków atmosferycznych panujących na plantacjach pelargonii afrykańskiej. Dlatego tak ważna jest standaryzacja ekstraktu, która daje gwarancję, że w każdej partii produkcyjnej Pelavo Multi 3+ znajduje się taka sama ilość substancji odpowiedzialnych za jego działanie. Pelavo Multi 3+ zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej.

  Stosowanie

  Pelavo Multi 3+ syrop należy stosować w ilości 2,5 ml trzy razy dziennie przez dzieci powyżej 3. roku życia. Do odmierzenia syropu można użyć załączonej miarki. Pelavo Multi 3+ zaleca się stosować w czasie infekcji oraz 2-3 dni po jej ustąpieniu, jednak nie dłużej niż 14 dni (łącznie).

  Składniki

  Składniki Pelavo Multi 3+ syrop: nośnik: glicerol, woda, miód, suchy ekstrakt z kwiatostanu lipy (Tilia cordata Mill), kwas L-askorbinowy, standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides), substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat malinowy.

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.