WRACAMY Z WYSYŁKĄ DO WIELKIEJ BRYTANII ! - więcej

EKTIN KROPLE DO OCZU 10 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 66158
  • Producent: VALEANT
  • Kod producenta: 4030571003779
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 31,90 zł

  Przeznaczenie: Alergiczne zapalenie spojówek
  Wiek: Dzieci
  Postać: krople do oczu
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  Ektin krople do oczu

  Właściwości

  Ektin to wyrób medyczny, który zawiera Ection, naturalną cząsteczkę o działaniu ochronnym dla komórek, zmniejszając stany zapalne, wykazującą właściwości stabilizujące błony komórkowe, oraz kwas hialuronowy odpowiadający ludzkiemu, naturalną cząsteczkę poprawiającą komfort oka dzięki silnym właściwością wiązania wody i właściwościom stabilizującym. 

  Ektin to roztwór izotoniczny, który może być stosowany do leczenia i zapobiegania objawom sezonowego i przewlekłego alergicznego zapalenia spojówek powodowanych np. przez płytki, roztocza kurz, sierść zwierząt lub pleśń. Swędzenie, podrażnienie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu może być skutecznie zmniejszone. Nie zawiera konserwantów.

  Zastosowanie

  Do leczenia i zapobiegania objawom alergicznego zapalenia spojówek. Nadaje się dla osób noszących soczewki kontaktowe i mających wrażliwe oczy.

  Sposób użycia

  O ile lekarz nie zaleci inaczej, należy podawać 1-2 krople do każdego oka kilka razy dziennie. Po otwarciu nie stosować dłużej niż przez 6 miesięcy.

  Składniki

  2% Ectoin, chlorek sodu, kwas hialuronowy (HA), woda. 

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.