BLIZNASIL ŻEL NA BLIZNY HYPOALERGICZNY 15 G

 • Dodaj recenzję:
  • 68215
  • Producent: NORIS
  • Kod producenta: 7630019300414
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 26,50 zł

  Przeznaczenie: Blizny
  Wiek: Dzieci
  Postać: Żel
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  BLIZNASIL ŻEL  NA BLIZNY HYPOALERGICZNY

  Żel hypoalergiczny Bliznasil to przezroczysty, szybko wysychający i bezzapachowy preparat przeznaczony do leczenia wszelakiego rodzaju blizn, w tym po zabiegach chirurgicznych, urazach i oparzeniach, oraz po trądziku. W produkcie występuje silikon medyczny. Regularnie stosowany zmniejsza widoczność i wielkość blizn oraz wyrównuje ich koloryt. Uelastycznia blizny oraz znosi uczucie napięcia i świądu. Wolny od alergenów.

  Zastosowanie

  Przeznaczony szczególnie dla osób ze skórą wrażliwą oraz skłonnością do alergii i uczuleń.

  Sposób użycia

  Leczoną bliznę należy umyć i wysuszyć. Dwa razy dziennie delikatnie wmasować niewielką ilość żelu. Pozostawić do wyschnięcia. Nadmiar żelu usunąć. Tylko do użytku zewnętrznego.

  Przeciwwskazania

  Nie stosować na nałożone wcześniej preparaty zawierające antybiotyki lub inne leki, unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i ranami, nie stosować na niezagojoną ranę, zaprzestać stosowania w wypadku podrażnienia.

  Skład

  Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxone.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.