LINOSEPTIC AEROZOL 100 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 69006
  • Producent: DR AUGUST WOLFF
  • Kod producenta: 5909991233358
  • Dostępność: Chwilowy brak - zapytaj o dostępność Chwilowy brak - zapytaj o dostępność
   TEN PRODUKT WYSYŁAMY TYLKO DO POLSKI
  • szt.
  • 19,90 zł
  • Niedostępny

  Rodzaj rejestracji: Lek

  LINOSEPTIC AEROZOL

  Wskazania

  Stosuje się go na skórę do wielokrotnego, ograniczonego czasowo wspomagającego leczenia antyseptycznego małych ran powierzchniowych u pacjentów wszystkich grup wiekowych.

  Działanie

  Linoseptic zawiera substancje czynne chlorowodorek oktenidyny, środek antyseptyczny i dezynfekujący, i fenoksyetanol, środek bakteriobójczy.

  Sposób użycia

  Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

  Produkt leczniczy przeznaczony do podania na skórę. Lek należy nanosić dokładnie na obszar przeznaczony do leczenia aż do całkowitego nawilżenia rany.

  Odczekać co najmniej 1 lub 2 minuty przed podjęciem następnych działań, takich jak założenie opatrunku, umożliwiając nieznaczne osuszenie rany.

  W celu skutecznego działania leku konieczne jest dokładne przestrzeganie niniejszych instrukcji.

  Nie stosować tego leku przez okres dłuższy niż 2 tygodnie bez konsultacji z lekarzem.

  Ważne

  Informacje ważne przed zastosowaniem leku Linoseptic Kiedy nie stosować leku Linoseptic:

  jeśli pacjent ma uczulenie na chlorowodorek oktenidyny, fenoksyetanol lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienionych w punkcie 6).

  Leku tego nie wolno stosować jako metody oczyszczania zawartości żołądka (tzn. w czasie operacji (śródoperacyjnie) lub pęcherza moczowego lub błony bębenkowej.

  Skład

  Substancjami czynnymi leku są oktenidyny dichlorowodorek i fenoksyetanol. 1 g aerozolu na skórę, roztworu zawiera 1 mg oktenidyny dichlorowodorku i 20 mg fenoksyetanolu.

  Pozostałe składniki to: betaina kokamidopropylowa, 38% aktywności (zawiera sodu chlorek) sodu glukonian, glicerol 85%, sodu wodorotlenek 0,4% roztwór, woda oczyszczona.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.