SYMVITAL MAMA X 60 KAPS.

 • Dodaj recenzję:
  • 67085
  • Producent: SYMPHAR
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 41,90 zł

  Przeznaczenie: Witaminy dla kobiet w ciąży
  Wiek: Kobiety w ciąży
  Postać: Kapsułki
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  SYMVITAL MAMA

  Symvital Mama to suplement diety dla kobiet planujących ciążę, będących w ciąży lub karmiących piersią. DHA wspomaga prawidłowy rozwój oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią. Spożywanie DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu u płodu i niemowląt karmionych piersią.

  Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

  Żelazo pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny, pomaga w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie

  Jod pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, bierze udział w procesie podziału komórek.

  Zastosowanie

  Suplementacja diety w składniki niezbędne dla kobiet planujących ciążę, będących w ciąży lub karmiących piersią.

  Zalecane spożycie

  Kobiety w ciąży, planujące ciążę oraz karmiące piersią: 2 kapsułki na dobę, przyjmowane jednorazowo podczas śniadania. Kobiety w okresie rozrodczym, planujące ciążę, powinny rozpocząć przyjmowanie suplementu miesiąc przed planowaną ciążą. Zaleca się to również kobietom, które zaprzestały bądź przerwały stosowanie doustnej antykoncepcji w związku z planowaniem ciąży.

  Składniki

  Olej rybi (źródło DHA), tlenek magnezu, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, fumaran żelaza (II), emulgator: krzemionka koloidalna, barwnik: E172, barwnik: E171, kwas foliowy (Extrafolate 2), jodek potasu, cholekalcyferol (witamina D3).

  2 kapsułki zawierają: DHA 600mg, magnez 200mg (53%)*, żelazo 27mg (193%)*, kwas foliowy 400μg (200%)*, jod  200μg (133%)*, witamina D3 50μg (1000%)*.

  * RWS- Referencyjna Wartość Spożycia.

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.