WRACAMY Z WYSYŁKĄ DO WIELKIEJ BRYTANII ! - więcej

INVIRUM 200 MG X 30 TABL.

 • Dodaj recenzję:
  • 70274
  • Producent: AFLOFARM
  • Kod producenta: 5909991422226
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 17,90 zł

  Przeznaczenie: Opryszczka
  Postać: Tabletki
  Rodzaj rejestracji: Lek

  INVIRUM 200 MG

  Wskazania i działanie

  Lek inVirum jest stosowany w leczeniu nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanej przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex) u dorosłych oraz w leczeniu nawrotowej opryszczki zewnętrznych narządów płciowych wywołanej przez wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex) u dorosłych.

  Dawkowanie

  Dorośli

  Należy stosować 1 tabletkę (200 mg) pięć razy na dobę, co 4 godziny (z przerwą nocną), przez 5 dni. W przypadku zakażeń nawracających szczególnie ważne jest rozpoczęcie leczenia w okresie wystąpienia objawów zwiastunowych, takich jak świąd, pieczenie, uczucie napięcia lub jak najszybciej po pojawieniu się pierwszych zmian.

  Dzieci i młodzież

  Leku inVirum nie należy stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

  Osoby w podeszłym wieku

  U pacjentów w podeszłym wieku należy brać pod uwagę możliwość zaburzenia czynności nerek. W przypadku pacjentów z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek, z klirensem kreatyniny mniejszym niż 10 ml/min, o sposobie dawkowania może zadecydować tylko lekarz, który odpowiednio dostosuje dawkę leku. W czasie leczenia należy pić dużo płynów.

  Przeciwwskazania

  Leku inVirum nie należy podawać pacjentom z uczuleniem (nadwrażliwością) na substancję czynną (acyklowir), walacyklowir lub na którykolwiek z pozostałych składników leku.

  Skład

  1 tabletka inVirum zawiera 200 mg acyklowiru.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.