SOFTEYE LIPID EMULSJA DO OCZU X 20 POJEMNIKÓW

 • Dodaj recenzję:
  • 69772
  • Producent: POLPHARMA
  • Kod producenta: 5903060615557
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 34,89 zł

  Przeznaczenie: Krople i maści oczne
  Wiek: Dorośli
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  SOFTEYE LIPID EMULSJA DO OCZU

  Zastosowanie

  Wyrób medyczny Softeye Lipid emulsja do oczu przeznaczony do stosowania w celu łagodzenia dyskomfortu towarzyszącego noszeniu soczewek kontaktowych.

  Działanie

  Mlecznobiała emulsja zamknięta w jednodawkowych pojemniczkach, formuła wolna od konserwantów. Wyrób medyczny Softeye Lipid zawiera w swoim składzie mieszaninę naturalnych lipidów oraz wodę. Preparat nawilża oraz nawadnia powierzchnię oka, równocześnie łagodząc objawy suchości oraz dyskomfortu oczu niezależnie od ich przyczyny. Składniki zastosowane w produkcie po połączeniu się z filmem łzowym tworzą ochronną barierę zabezpieczającą przed odparowywaniem. Emulsja jest rekomendowana dla osób, które odczuwają dyskomfort towarzyszący noszeniu szkieł kontaktowych.

  Sposób użycia

  Należy aplikować po jednej kropli do worka spojówkowego 4 razy dziennie, chyba że lekarza zaleci inaczej. W przypadku dzieci i osób o ograniczonych zdolnościach manualnych produkt powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej.

  Przeciwwskazania

  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik żelu.

  Skład

  Olej sojowy, naturalne fosfolipidy, trometamol, glicerol, woda oczyszczona.

  Informacje dodatkowe

  Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie zamrażać. Bez konserwantów. Zawartość należy zużyć od razu po otwarciu, pozostałości nie używać ponownie. Po otwarciu aluminiowej torebki pojemniki jednodawkowe należy zużyć w ciągu 20 dni.