PIEL.AN.TENA LADY EXTRA X 20 WKŁADEK

 • Dodaj recenzję:
  • 56742
  • Producent: SCA HYGIENE PRODUCTS
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 24,00 zł

  TENA LADY EXTRA

  • System Body Shaped DryZone — doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja
  • Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control
  • Miękkie i elastyczne opaski boczne zapewniają lepsze dopasowanie

  Opis produktu

  System Body Shaped DryZone — doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja

  TENA Lady mają kształt, który zapewnia doskonałe wchłanianie i zapobiega przeciekaniu. Doskonałe dopasowanie i ochrona — będziesz mogła pozostać tak aktywna, jak zechcesz.

  Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control

  Nie pozwól, aby nietrzymanie moczu wpłynęło na Twoją aktywność! Specjalistyczne podpaski TENA Lady mają system Fresh Odour Control z unikalnymi mikroperełkami, które zamykają płyn i chronią przed nieprzyjemnym zapachem. Dzięki TENA będziesz czuć się świeżo i pewnie niezależnie od stojących przed Tobą wyzwań.

  Miękkie i elastyczne opaski boczne zapewniają lepsze dopasowanie

  Tu chodzi o Twoje poczucie bezpieczeństwa. Dzięki elastycznym gumkom na krawędziach specjalistyczne podpaski TENA Lady dopasowują się do kształtu Twojego ciała. Bez względu na to, co robisz, delikatnie dostosowują się do Twoich ruchów. TENA Lady zapewniają swobodę poruszania bez niepokojenia się o przeciekanie.

  Wsad Dry Fast Core skutecznie izoluje wilgoć

  Wsad Dry Fast Core zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed przeciekaniem. Specjalistyczna podpaska zawiera superchłonne mikrogranulki, które zatrzymują i izolują mocz. TENA Lady dają Ci pewność i komfort.

  Delikatny dla skóry materiał Silky Soft Surface

  Skóra musi pozostawać sucha, abyś miała uczucie świeżości i uniknęła podrażnień. Dlatego specjalistyczne podpaski TENA Lady mają podobną do tkaniny powierzchnię Silky Soft, która momentalnie odciąga wilgoć z dala od skóry. Specjalistyczne podpaski TENA Lady dają Ci uczucie suchości i pewność.

  Pakowane pojedynczo

  Każda TENA Lady jest pakowana osobno, dzięki czemu można ją dyskretnie zabierać ze sobą.

  Miękki, oddychający materiał zewnętrzny sprzyja zdrowiu skóry

  TENA Lady mają miękki, oddychający materiał zewnętrzny, który pozwala na obieg powietrza i sprzyja zdrowiu skóry. Większa przewiewność, poprawia wygodę i daje uczucie suchości i świeżości.