NOVANOC X 30 KAPS.

 • Dodaj recenzję:
  • 68315
  • Producent: SANOFI-AVENTIS
  • Kod producenta: 5902502318315
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 25,90 zł

  Przeznaczenie: Preparaty uspokajające, nasenne i poprawiające nastrój
  Wiek: Dorośli
  Postać: Kapsułki
  Rodzaj: Suplementy diety

  NOVANOC

  Novanoc suplement diety dla osób dorosłych, zawierający w składzie wyciągu z ziela passiflory, melatoninę, wyciąg z kwiatów pozłotki kalifornijskiej, wyciąg z liści melisy lekarskiej oraz witaminę B6. Novanoc - wsparcie w walce z bezsennymi nocami.

  Działanie

  Suplement diety Novanoc to preparat ziołowy wzbogacony o melatoninę i witaminę B6, który zalecany jest dla osób dorosłych, miewających problem z zasypianiem. Novanoc wspomaga szybsze zasypianie (Melatonina), ponadto zawiera składniki, które mogą pomóc w utrzymaniu  dobrego, nieprzerwanego snu (wyciąg z kwiatów pozłotki kalifornijskiej, wyciąg z liści melisy lekarskiej). Novanoc zawiera także wyciąg z ziela passiflory, który wspiera proces nocnej regeneracji.

  Sposób użycia

  2 kapsułki na dobę, przyjmować w przedziale od 30 minut do 1 godziny przed pójściem spać. Program 15 dni. W razie potrzeby można powtórzyć.

  Składniki aktywne

  Zawartość składników aktywnych w zalecanej do spożycia porcji dziennej:

  2 kapsułki: 500 mg wyciągu z ziela passiflory (Passiflora incarnata); 1 mg melatoniny; 12 mg wyciągu z kwiatów pozłotki kalifornijskiej (Eschscholzia californica); 135 mg wyciągu z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis); 0,42 mg witaminy B6 (chlorowodorek pirydoksyny) – 30% RWS*.

  [RWS – referencyjna wartość spożycia].

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.