MUCOVAGIN ŻEL 25 G

 • Dodaj recenzję:
  • 62356
  • Producent: VERCO
  • Kod producenta: 5906190431608
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 34,89 zł

  Wiek: Dorośli
  Postać: Żel
  Rodzaj: Lek

  MUCOVAGIN ŻEL

  Opis

  Mucovagin żel to innowacyjny preparat, posiadający w swoim składzie formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL™, opracowany z myślą o milionach kobiet, które cierpią z powodu suchości miejsc intymnych.

  Mucovagin żel dedykowany jest również kobietom, dla których stosowanie globulki może być niekomfortowe bądź potrzebują zastosować terapię na zewnętrzne okolice pochwy. Mucovagin żel to szybkie nawilżenie i regeneracja dla kobiet w każdym wieku.

  Wskazania

  Jako intensywnie nawilżający lubrykant, poprawiający kontakty intymne jako łatwiejsza forma do aplikacji, np. po leczeniu onkologicznym w regeneracji i nawilżaniu błony śluzowej pochwy oraz zewnętrznych okolic intymnych jako żel poporodowy, przyspieszający prawidłowe gojenie w okresie połogu.

  Działanie

  Aktywnym składnikiem jest kwas hialuronowy, który jest naturalnym budulcem organizmu ludzkiego. Kwas hialuronowy wiążąc się z wilgotną wydzieliną błony śluzowej pochwy, tworzy na jej powierzchni żelową powłokę. Stanowi ona barierę ochronną zabezpieczającą błonę śluzową i stwarzającą odpowiednie warunki do aktywacji naturalnych mechanizmów regeneracyjnych i obronnych. W ten sposób utworzony film ochronny zapobiega rozwojowi flory patogennej, przywraca naturalną wilgotność, ułatwia i przyspiesza procesy gojenia.

  Zalety produktu

  Nie zawiera hormonów, parabenów, olejków i wyciągów roślinnych oraz środków zapachowych

  szybkie nawilżenie i skuteczność w regeneracji dzięki formule drobnocząsteczkowego kwasu HA (BASHYAL™)

  Składniki aktywne

  drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy (BASHYAL™)

  Sposób użycia i zawartość opakowania

  Mucovagin żel należy używać wewnętrznie, miejscowo do pochwy lub zewnętrznie na okolice narządów płciowych. Przed użyciem i po użyciu żelu należy dokładnie umyć ręce.

  Wewnętrznie: Mucovagin żel należy aplikować wewnętrznie, w pozycji leżącej, za pomocą aplikatora dołączonego do opakowania, pozwalającego na zastosowanie odpowiedniej ilości żelu.

  Zewnętrznie: Nanieść niewielką ilość produktu (zawartość aplikatora) na okolice zewnętrznych narządów płciowych.

  Opakowanie: 25 ml + 7 jednorazowych aplikatorów

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.