FIX LACTOSAN X 20 TOREBEK

 • Dodaj recenzję:
  • 60900
  • Producent: HERBAPOL LUBLIN
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 8,91 zł

  Przeznaczenie: Laktacja
  Wiek: Dorośli
  Postać: Mieszanka ziołowa
  Rodzaj rejestracji: Lek

  FIX LACTOSAN

  Okres karmienia piersią jest jednym z najważniejszych w życiu matki i dziecka. Jednocześnie to najbardziej naturalny sposób dostarczania niemowlęciu pokarmów. Panuje powszechne przekonanie, że dzieci karmione wyłącznie piersią są zdrowsze od rówieśników, którym podawano mleko modyfikowane. Właśnie w tym okresie wykształca się prawdziwa więź pomiędzy matką a dzieckiem. Bliskość pozwalająca w pełni rozwinąć się macierzyństwu i stanowiąca ważny aspekt dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego dziecka.

  Forma

  Mieszanka ziołowa do zaparzania, w saszetkach.

  Sposób podawania

  Doustnie ( jako napar )

  Skład

  Owoc anyżu (34%), liść melisy (28%), owoc kopru włoskiego (28%), kwiatostan lipy (10%). Preparat zawiera wyłącznie naturalne składniki (100% natury).

  Zastosowanie

  Lactosan fix, został stworzony z myślą o kobietach karmiących piersią. Lactosan fix, swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza specjalnie dobranej kompozycji składników roślinnych, które wspomagają proces wydzielania mleka u kobiet karmiących piersią oraz korzystnie wpływają na procesy trawienia – pomagają usunąć wzdęcia i uczucie pełności.

  Naturalny i bezpieczny skład

  Owoc anyżu – wspomaga proces laktacji; pomaga usunąć wzdęcia i uczucie pełności.

  Owoc kopru włoskiego – wspomaga proces laktacji; korzystnie wpływa na procesy trawienia oraz pomaga usunąć wzdęcia i uczucie pełności.

  Liść melisy, kwiatostan lipy – ułatwiają odprężenie

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.

  W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.