BLANX ANTI AGE 75ML

 • Dodaj recenzję:
  • 24372
  • Producent: COSWELL
  • Dostępność: Chwilowy brak - zapytaj o dostępność Chwilowy brak - zapytaj o dostępność
  • szt.
  • 25,90 zł
  • Niedostępny

  Przeznaczenie: Remineralizacja zębów
  Wiek: Dorośli
  Rodzaj rejestracji: Kosmetyk

  BLANX ANTI AGE

  Czy wiesz, że Twoje zęby starzeją się podobnie jak kości, stawy czy skóra ?

  Szkliwo zębów jest stale narażone na działanie kwasów i dlatego traci składniki mineralne - jony wapnia, fluoru i fosforanów, które rozpuszczają się w ślinie. W wyniku tego procesu szkliwo słabnie zmieniając się we wrażliwą, porowatą siateczkę, którą łatwo atakuje próchnica.

  Co powinieneś zrobić, aby chronić swoje zęby przed starzeniem się i cieszyć się białym uśmiechem?

  Podobnie jak stosowanie rozmaitych preparatów o działaniu anti-age również swoje zęby możesz chronić przed nieubłaganym upływem czasu. Regularne stosowanie pasty BlanX Anti-Age zapewnia odpowiednie działanie anti-age (przeciwstarzeniowe), dzięki czemu Twoje zęby pozostają mocne, a szkliwo na przekór upływowi lat zostaje wzmocnione. Dzięki dodatkowej formule wybielającej pasta Anti-Age pomoże Ci usunąć niechciane przebarwienia szkliwa po kawie, nikotynie oraz zapewni uśmiech gwiazdy filmowej.

  BLANX ANTI-AGE wybielająca pasta dla osób po 35 roku życia. Jedyna taka złota pasta! BLANX Anti-Age zapobiega starzeniu się zębów. Zawiera specjalnie dobrany kompleks oligopierwiastków mineralnych hamujących demineralizację i wspomagających odbudowę ubytków w szkliwie. Aktywny składnik wybielający (wyciąg z porostu islandzkiego) w żadnym wypadku nie uszkodzi szkliwa, a dodatkowo ochroni zęby przed próchnicą.

  Stosowanie:

  Szczotkuj zęby z użyciem pasty 2 razy dziennie, przynajmniej przez 2 min.

  Informacje dodatkowe:

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.