Ze względu na dużą liczbę zamówień, wysyłki są realizowane dłużej niż zazwyczaj 2-7 dni roboczych.
W przypadku braku produktu w Państwa zamówieniu, będzie ono wysłane bez brakującego produktu (środki finansowe zostaną zwrócone).
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

BIOTYNOX 5 MG X 30 TABL.

 • Dodaj recenzję:
  • 69343
  • Producent: BIOFARM
  • Kod producenta: 5909991403850
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 20,90 zł

  Przeznaczenie: Paznokcie, Wypadanie włosów
  Wiek: Dorośli
  Postać: Tabletki
  Rodzaj rejestracji: Lek

  BIOTYNOX

  Wskazania

  Wspomagające leczenie niedoboru biotyny z takimi objawami jak: wypadanie włosów, zaburzenia wzrostu włosów i paznokci, stany zapalne skóry zlokalizowane wokół oczu, nosa, ust, uszu i krocza, po wykluczeniu przez lekarza innych przyczyn.

  Działanie

  Wspomaganie leczenia niedoboru biotyny.

  Dawkowanie

  Dorośli - zalecana dawka 5 mg na dobę lub w przypadkach nasilonych objawów 10 mg na dobę przez 4 tygodnie, następnie dawkę zmniejszyć do 5 mg na dobę.

  Dzieci i młodzież -ze względu na ograniczone doświadczenie lek nie jest stosowany u dzieci poniżej 12 lat. U dzieci powyżej 12 lat stosowanie możliwe pod nadzorem lekarza.

  Sposób podawania

  Podanie doustne. Przyjmować przed jedzeniem popijając szklanką wody.

  Przeciwwskazania

  Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą leku.

  Skład

  Jedna tabletka zawiera: 5 mg biotyny (Biotinum), substancje pomocnicze: laktoza jednowodna 30 mg, celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon typ A, kroskarmeloza sodowa krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.