ZDROVIT LITORSAL X 24 TABLETKI MUSUJĄCE

 • Dodaj recenzję:
  • 55138
  • Producent: NATUR PRODUKT PHARMA
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 13,90 zł

  Przeznaczenie: Biegunka
  Wiek: Dorośli
  Postać: Tabletki musujące
  Rodzaj: Suplementy diety

  ZDROVIT LITORSAL

  Wskazania

  Zalecany w celu uzupełnienia strat płynów powstałych w wyniku pocenia się w upalne dni lub w czasie wysiłku fizycznego.

  Działanie

  Litorsal to preparat w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowo – miętowym, który szybko i skutecznie gasi pragnienie. Co więcej pomaga uzupełniać niedobory płynów i składników mineralnych, a dzięki temu zachować równowagę wodno – elektrolitową organizmu.

  Po rozpuszczeniu tabletki powstaje specjalistyczny płyn nawadniający, składający się z kluczowych dla zdrowia składników: sodu (podstawowego elektrolitu regulującego dystrybucję wody w organizmie), potasu (regulującego ciśnienie osmotyczne organizmu) i glukozy (niezbędnej dla prawidłowej pracy serca i mózgu).

  Odpowiednio dobrany skład preparatu pozwala na szybkie uzupełnienie straty płynów w organizmie. Litorsal pomaga więc w zachowaniu równowagi wodno – elektrolitowej organizmu, a przez to utrzymaniu dobrego stanu zdrowia.

  Stosowanie

  Tabletkę musującą rozpuścić w 200 ml wody. Pić do ugaszenia pragnienia niezależnie od posiłku. Zaleca się maksymalnie 5 tabletek dziennie.

  Przeciwwskazania

  Nie zaleca się stosowania przez osoby chore na cukrzycę.

  Składniki

  Glukoza 800 mg, Potas 100 mg, Sód 264 mg, Witamina C 60 mg.

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.