VIZIK SUCHE OCZY KROPLE 10 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 69130
  • Producent: NATUR PRODUKT PHARMA
  • Kod producenta: 4260595530023
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 28,90 zł

  Przeznaczenie: suche oko
  Wiek: +12
  Postać: krople do oczu
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  VIZIK KROPLE DO OCZU SUCHE ZMĘCZONE OCZY 10 ML

  Sterylne krople do oczu Vizik na zmęczone i suche oczy nie zawierają konserwantów. Na powierzchni rogówki oka tworzą przezroczystą barierę ochroną. Krople zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który występuje w strukturach zdrowego oka ludzkiego.

  Zastosowanie

  Nawilżają powierzchnię oka chroniąc ją przed długotrwałym dyskomfortem wywołanym przez: czynniki mechaniczne: np. powstałe podczas noszenia twardych lub miękkich soczewek kontaktowych lub podczas diagnostyki okulistycznej, drażniące czynniki środowiskowe: klimatyzację, wiatr, chłód, suchość lub powietrze zanieczyszczone np. dymem papierosowym, zmęczenie oczu spowodowane przez długotrwałe wytężanie wzroku, np. przy ekranie komputera, mikroskopem lub podczas długotrwałej eksploatacji pojazdów silnikowych.

  Sposób użycia

  Zakraplać 1 kroplę do worka spojówkowego 3-5 razy dziennie, poprzez mocne, dłuższe naciśnięcie (3+4). Powoli zamknąć oczy, aby umożliwić równomierne rozprowadzenie płynu na powierzchni oka.

  Przeciwwskazania

  Nie używać preparatu z przypadku pęknięcia pierścienia zabezpieczającego nakrętkę lub uszkodzenia butelki. Nie dotykać do oczu kroplomierzem. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników, w przypadku infekcji lub uszkodzenia rogówki. Jeśli stosujesz inne krople/maści do oczu, odczekaj około 15 minut. Po aplikacji może wystąpić chwilowe rozszerzenie źrenic i niewyraźne widzenie. W takim przypadku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn będących w ruchu.

  Skład

  Hialuronian sodu w postaci soli sodowej 0,015%, karbomer 981, gliceryna, woda wysokooczyszczona.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.