UROSEPT X 60 DRAŻETKI

 • Dodaj recenzję:
  • 932
  • Producent: HERBAPOL POZNAŃ
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 15,90 zł

  Przeznaczenie: Schorzenia dróg moczowych
  Wiek: +12
  Postać: Tabletki
  Rodzaj rejestracji: Lek

  UROSEPT

  Wskazania

  Preparat stosowany pomocniczo w zakażeniach układu moczowego, w kamicy dróg moczowych, we wszystkich przypadkach chorób przebiegających z zastojem i zaleganiem moczu. Preparat można stosować w leczeniu przez dłuższy okres czasu, również w leczeniu skojarzonym z innymi lekami, wykazującymi działanie moczopędne i rozkurczowe.

  Działanie

  Związki czynne zawarte w preparacie wykazują właściwości moczopędne, przeciwzapalne i rozkurczające

  Przeciwwskazania

  Nie stwierdzono objawów nietolerancji leku. Nie stwierdzono objawów ubocznych. Działania niepożądane: U osób nadwrażliwych może krótkotrwale działać drażniąco na żołądek. Możliwe skutki uboczne: Istnieje ryzyko wystąpienia zmian skórnych u osób o jasnej karnacji przy nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

  Dawkowanie

  Przeciętnie 3 razy dziennie po 2 drażetki lub wg indywidualnych wskazań lekarza.

  Skład

  1 drażetka zawiera wyciągi z: Radix Petroselini, Pericarpium Phaseloi, Folium Betulae, Chamomill anthodium, Vitis id folium, Phaseoli Pericarpium plv, Acidum citricum, Kalium citricum, Natrium citricum.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.