TEST CIĄŻOWY PINK EXPRESS X 1SZT.

 • Dodaj recenzję:
  • 67113
  • Producent: HYDREX
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 14,90 zł

  TEST CIĄŻOWY PINK EXPRESS

  Opis

  Pink express Test ciążowy strumieniowy do użytku domowego.

  Wyrób medyczny do samokontroli.

  Nie wymaga zbierania moczu.

  Wykrywa ciążę już po 6 dniach od zapłodnienia.

  Dokładność laboratoryjna 99,9%.

  Działanie

  Pink EXPRESS jest szybkim i wysoce czułym testem ciążowym służącym do wykrywania hCG - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży. Zasada działania testu ciążowego oparta jest na reakcji hormonu hCG znajdującego się w moczu kobiety w ciąży z monoklonalnymi przeciwciałami anty-hCG, które zostały naniesione na test. Wykonanie badania testem Pink EXPRESS jest bardzo proste, wystarczy końcówkę testu skierować pod strumień moczu, a wynik w postaci barwnych prążków w okienku wynikowym uzyskuje się w czasie 2-5 minut.

  Sposób użycia

  WYKONANIE BADANIA

  Do badania najlepiej nadaje się mocz poranny, ponieważ zawiera on najwięcej hormonu hCG. Tuż przed wykonaniem badania otwórz foliową kopertkę przez jej rozdarcie. Z kopertki wyjmij test strumieniowy i zapoznaj się z jego budową. W kopertce znajduje się również środek pochłaniający wilgoć, który należy wyrzucić do domowych śmieci.

  Zdejmij nasadkę i skieruj końcówkę testu pod strumień moczu na około 10 sekund. Można również zebrać mocz do suchego i czystego naczynia i zanurzyć w nim na około 10 sekund samą końcówkę testu. Po wyjęciu końcówki testu z badanego moczu, nałóż z powrotem nasadkę i umieść test na poziomej powierzchni tak, aby widoczne były obydwa okienka testu. Obserwuj przemieszczanie się badanej próbki moczu przez strefę testową T i kontrolną C testu. Odczekaj, aż w okienkach pojawią się barwne prążki. Wynik testu odczytaj po czasie 2 do 5 minut od momentu zanurzenia końcówki testu w moczu. Jeśli nie pojawi się żadna barwna linia, odczekaj jeszcze 1minutę. Nie bierz pod uwagę wyniku otrzymanego po czasie dłuższym niż 10 minut.