SYROP ISLANDZKI MEDIC+ SYROP 125 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 69328
  • Producent: NEXON PHARMA
  • Kod producenta: 5903268344112
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 14,90 zł

  Przeznaczenie: Ból gardła, chrypka
  Wiek: + 1
  Postać: Syrop
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  SYROP ISLANDZKI MEDIC+ SYROP

  Wskazania

  Syrop Islandzki Medic+ syrop z porostem islandzkim to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w celu nawilżenia i ochrony błony śluzowej jamy ustnej i gardła

  Właściwości

  Syrop Islandzki Medic+ syrop z porostem islandzkim stosuje się w celu nawilżenia i ochrony błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Wyrób medyczny powleka i nawilża błony śluzowe jamy ustnej i gardła, łagodząc uczucie suchości, pieczenia czy bólu gardła, występujące zwłaszcza w czasie przełykania. Syrop łagodzi także objawy suchego kaszlu i chrypki.

  Stosowanie

  Dawkowanie Syrop Islandzki Medic+ syrop z porostem islandzkim:

  Dzieci od 1 do 3 lat: 7,5 ml syropu 4 razy dziennie.

  Dzieci od 3 do 10 lat: 15 ml syropu 3 razy dziennie.

  Dorośli i dzieci powyżej 10. roku życia: 20 ml syropu 3 razy dziennie.

  Skład

  Składniki Syrop Islandzki Medic+ syrop z porostem islandzkim: woda, koncentrat soku z jabłek, koncentrat soku z aronii, ekstrakt z liści ślazu dzikiego (Malva sylvestris), ekstrakt z porostu islandzkiego (Cetraria islandica), ekstrakt z kwiatów lipy (Tilia vulgaris), sorbinian potasu, guma ksantanowa, hialuronian sodu.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.