SOFTEYE NET ŻEL DO OCZU X 20 POJEMNIKÓW

 • Dodaj recenzję:
  • 69771
  • Producent: POLPHARMA
  • Kod producenta: 5903060615564
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 31,90 zł

  Przeznaczenie: Krople i maści oczne
  Wiek: Dorośli
  Postać: Krople
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  SOTFEYE NET ŻEL DO OCZU

  Opis

  Softeye Net to klarowny, jałowy żel do oczu bez konserwantów zawierający hialuronian sodu, gumę ksantanową i netylmycynę 0,3%.

  Produkt nie zawiera konserwantów.

  Wskazania

  Żel do oczu Softeye Net jest wskazany w leczeniu ran i otarć na powierzchni gałki ocznej, będących skutkiem urazu lub zabiegu chirurgicznego na oku.

  Stosowanie produktu SofteyeNet jest zalecane osobom, które w ocenie lekarza są zagrożone wystąpieniem infekcji bakteryjnej.

  Działanie

  Softeye Net zawiera dwa naturalne polimery: hialuronian sodu i gumę ksantanową. Po zaaplikowaniu produktu do worka spojówkowego łączy się on z filmem łzowym i tworzy przezroczystą, lepką powłokę, która dzięki zmniejszeniu tarcia wywołanego ruchami gałki ocznej i mruganiem ochrania powierzchnię oka i przyspiesza proces gojenia ran i otarć.

  Softeye Net zawiera także netylmycynę, antybiotyk aminoglikozydowy o szerokim spektrum działania, którego zadaniem jest obniżenie ryzyka wystąpienia infekcji bakteryjnej.

  Sposób użycia

  Należy aplikować 1 kroplę produktu Softeye Net do worka spojówkowego 4 razy dziennie, chyba że lekarz zaleci inaczej.

  Skład

  Hialuronian sodu, guma ksantanowa, netylmycyna 0,3%, dwunastowodny fosforan disodu, jednozasadowy jednowodny fosforan sodu, cytrynian sodu, woda oczyszczona.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.