SELSUN BLUE SZAMPON DO WŁOSÓW NORMALNYCH 200 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 54995
  • Producent: CHATTEM
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 33,90 zł

  Przeznaczenie: Łojotokowe zapalenie skóry, Łupież, Pielęgnacja włosów
  Postać: Szampon
  Rodzaj rejestracji: Kosmetyk

  SELSUN BLUE SZAMPON DO WŁOSÓW NORMALNYCH

  Wskazania

  Selsun blue jest polecany do stosowania w pielęgnacji skóry głowy oraz leczenia łupieżu oraz łojotokowego zapalenia skóry.

  Działanie

  Pierwszy leczniczy szampon przeciwłupieżowy zawierający 1% roztwór siarczku selenu. Siarczek selenu wykazuje silną aktywność przeciwgrzybiczą oraz działa cytostatycznie na skórę - hamuje nadmierne złuszczanie, zaczerwienienie i świąd. Selsun Blue skutecznie zwalcza nawet najbardziej uporczywy łupież. Regularne stosowanie preparatu łagodzi świąd, zmniejsza łojotok i zapobiega nawrotom łupieżu. Preparat posiada pH bezpieczne dla skóry oraz zawiera substancje myjące i odżywcze, które sprawiają, że włosy są czyste i mają zdrowy wygląd. Szampon Selsun Blue jest dostępny w dwóch rodzajach: do włosów normalnych i tłustych. Pozwala połączyć leczenie z indywidualną, dostosowaną do potrzeb pacjenta pielęgnacją włosów.

  Stosowanie

  Łojotokowego zapalenia skóry i łupież zwykły - zazwyczaj efekt leczniczy osiąga się stosując preparat 2 razy w tygodniu przez pierwsze dwa tygodnie kuracji. Następnie może być używany rzadziej - raz w tygodniu, co dwa tygodnie, a w niektórych przypadkach co 3 lub 4 tygodnie

  Łupież pstry - zaleca się mycie głowy raz dziennie przez 7 kolejnych dni.