RELAMAX B6 FORTE X 30 KAPSUŁEK

 • Dodaj recenzję:
  • 52666
  • Producent: ICN POLFA RZESZÓW
  • Dostępność: Chwilowy brak - zapytaj o dostępność Chwilowy brak - zapytaj o dostępność
  • szt.
  • 19,90 zł
  • Niedostępny

  Przeznaczenie: Preparaty uspokajające, nasenne i poprawiające nastrój
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

   

  RELAMAX B6 FORTE

  Wskazania

  Suplement diety Relamax B6 Forte zawiera wyciągi roślinne z ziela melisy, które działają łagodząco i relaksująco w:

  trudnościach z zasypianiem

  stanach napięcia nerwowego

  Działanie

  Magnez jest minerałem i aktywatorem wielu enzymów organizmu, korzystnie wpływa na pobudliwość nerwowo-mięśniową. Odgrywa istotną rolę w utrzymaniu gospodarki wodno-elektrolitowej na prawidłowym poziomie. Zaleca się uzupełniać dietę w magnez w przypadku trudności z zasypianiem i zwiększonej podatności na stres

  Witamina B6 bierze udział w przemianach aminokwasów (także w układzie nerwowym). Witamina B6 zawarta w preparacie wspiera energię i witalność organizmu.

  Bioperyna jest antyoksydantem, korzystnie wpływa na działanie układu nerwowego. Silnie zwiększa biologiczną dostępność, wchłanianie i wykorzystanie przez nasz organizm substancji witalnych i składników mineralnych.

  Dawkowanie

  W trudnościach z zasypianiem: 1 kapsułka pół godziny przed snem: jako uzupełnienie diety w stanach stresu i napięcia nerwowego: 1 kapsułka w ciągu dnia.

  Przeciwwskazania

  Nadwrazliwość na którykolwiek składnik preparatu.

  Składniki

  Magnez, suchy ekstrakt z melisy, celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, ekstrakt z pieprzu czarnego, witamina B6, żelatyna, dwutlenek tytanu, chlorofilina - kompleks miedziowy.

  1 kapsułka zawiera ekstrakt z melisy 140 mg, magnez 90 mg, witaminę B6 0,5 mg, bioperynę 4g.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.