PROTEFIX KREM MOCUJĄCY PROTEZĘ 40 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 24442
  • Producent: QUEISSER
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 14,90 zł

  Przeznaczenie: Wszystko do protez

  PROTEFIX  KREM MOCUJĄCY PROTEZĘ

  Krem mocujacy Protefix jest bardzo skuteczny w przypadku wiekszości problemów z mocowaniem protezy. Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny. Działa na mokro. Kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy.
  Ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy.

  Krem mocujący Protefix (w odróżnieniu od innych kremów mocujących): nanosi się bezpośrednio na wilgotną protezę, łatwo daje się rozprowadzić na protezie, siła mocowania utrzymuje się na stałym poziomie przez 8 do 10 godzin (wg badań klinicznych), ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy (opinia 90% użytkowników).

  Stosowanie

  Protezę i jamę ustną oczyścić dokładnie z resztek jedzenia. Krem mocujący nałożyć w odstępach na czystą i wilgotną protezę (zgodnie z rysunkiem). W razie potrzeby krem można nałożyć również na tylną część protezy szczęki górnej. Przy nakładaniu kremu tubę naciskać w części bliżej ujścia tubki.

  Krem nakładać oszczędnie, gdyż przy nadmiernej jego ilości maleje skuteczność działania mocującego. Dodatkowo zbyt grubą warstwę kremu trudniej jest usuwać z protezy lub z podniebienia.

  Protezę założyć i przycisnąć przez kilka sekund do podniebienia i dziąseł. Nie jeść przez następne 5 minut. Resztki kremu mocującego można łatwo usunąć przy pomocy wacika zwilżonego olejem jadalnym.