PHYSIODOSE PŁYN 0,9% 12 SZT

 • Dodaj recenzję:
  • 18148
  • Producent: GILBERT
  • Dostępność: Chwilowy brak - zapytaj o dostępność Chwilowy brak - zapytaj o dostępność
  • szt.
  • 15,90 zł
  • Niedostępny

  Przeznaczenie: Krople i maści oczne

  PHYSIODOSE 0,9%

  Postać

  Krople do oczu, minimsy

  Wskazania

  Przemywanie lub przepłukiwanie oczu, np. w przypadku obecności ciała obcego, zapalenia spojówek higiena i nawilżanie nosa, również po zabiegach chirurgicznych leczenie m.in.: zapalenia spojówek i zespołu suchego oka leczenie kataru (pomocniczo) codzienna higiena oczu i nosa, zwłaszcza niemowląt i osób ze skłonnościami do alergicznych schorzeń skóry.

  Działanie

  PHYSIODOSE to roztwór chlorku sodu w stężeniu fizjologicznym (0,9%), przeznaczony do oczyszczania oraz nawilżania oczu i nosa, zwłaszcza niemowląt i dzieci oraz osób dorosłych ze skłonnościami do alergicznych schorzeń skóry. Jest dostępny w wygodnych w użyciu ampułkach, których unikalny, wydłużony kształt ułatwia dozowanie optymalnej wielkości kropli, a specjalna zatyczka umożliwia ponowne ich używanie (w ciągu 24 godzin). Dostosowany do aplikacji zarówno do oczu jak i do nosa.

  Dawkowanie

  Do worka spojówkowego lub do nosa Stosować od 1 do 6 razy dziennie

  UWAGA

  Nie używać tego samego dozownika do wprowadzania roztworu do oczu i do nosa. Jeśli jednorazowo nie zużyto całej ampułki roztworu, należy ją szczelnie zamknąć.

  Skład

  0,9% roztwór chlorku sodu (sól fizjologiczna),

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego.

  W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.