WRACAMY Z WYSYŁKĄ DO WIELKIEJ BRYTANII ! - więcej

OPTIC SENIOR 50+ X 30 TABL.

 • Dodaj recenzję:
  • 62383
  • Producent: PHARMACY LABORATOIRES
  • Kod producenta: 5907650226499
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 13,90 zł

  Przeznaczenie: Preparaty wzmacniające wzrok
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  OPTIC SENIOR 50+

  Wskazania

  Optic Senior zalecany jest dla osób po 50-tym roku życia narażonych na czynniki wpływające na pogorszenie wzroku, np.: długotrwale pracujących przy komputerze, przy sztucznym lub słabym oświetleniu, spędzających wiele godzin przy czytaniu, prowadzących pojazdy i narażonych na intensywne światło słoneczne.

  Działanie

  Specjalnie dobrane składniki Optic Senior takie jak cynk, ryboflawina oraz witamina A pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Dodatkowo witamina C, witamina E, cynk oraz ryboflawina pomagają w ochronie komórek całego organizmu przed stresem oksydacyjnym. Preparat zawiera witaminy: C, B6, B12 oraz ryboflawinę, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Optic Senior jest również źródłem luteiny, zeaksantyny, antocyjanów borówki czernicy, proantocyjanidyn z pestek winogron oraz witaminy B1. Zawarty w preparacie beta-karoten jest łatwo przyswajalną formą witaminy A. Naukowo udowodniono, że suplementacja witaminy A oraz ryboflawiny i cynku przyczynia się do utrzymania prawidłowego wzroku.

  Sposób użycia

  1 tabletka dziennie

  Składniki

  Luteina i zeaksantyna, ekstrakt borówki czernicy (Vaccinium myrtillus), ekstrakt pestek winogron, cynk, beta-karoten (prowitamina A), witaminy: B1, B2, B6, B12, C i E

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.