NERVOSOL KROPLE 100 G

 • Dodaj recenzję:
  • 52771
  • Producent: HERBAPOL KRAKÓW
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 11,90 zł

  Przeznaczenie: Preparaty uspokajające, nasenne i poprawiające nastrój

  NERVOSOL KROPLE

  Wskazania

  Bezsenność, stany pobudzenia, wyczerpanie nerwowe, zaburzenia związane z okresem pokwitania i przekwitania.

  Działanie

  Preparat pochodzenia roślinnego o skojarzonym działaniu składników: uspokajającym i obniżającym nadmierną pobudliwość nerwową oraz przeciwskurczowym.

  Dawkowanie

  Dorośli i młodzież powyżej 14 roku życia: doustnie 5 ml leku 3 razy dziennie. W przypadku trudności z zasypianiem zaleca się przyjęcie dodatkowo jednej dawki 5-10 ml w czasie 30-60 minut przed udaniem się na spoczynek, z wcześniejszą dawką podczas kolacji (jeżeli to konieczne). Nie podawać dzieciom do 14 roku zycia bez konsultacji z lekarzem. Unikać przebywania na słońcu po użyciu preparatu.

  Przeciwwskazania

  nadwrażliwość na składniki preparatu,

  epipelsja,

  choroby wątroby,

  choroba alkoholowa.

  Informacje dodatkowe

  Skład

  Substancja czynna: 100 g preparatu zawiera: 25,0 g wyciągu z korzenia kozłka, 20,0 g korzenia arcydzięgla, 25,0 g ziela melisy, 15,0 g szyszek chmielu, 15,0 g kwiatu lawendy. 1 łyżeczka zawiera około 2,16 g etanolu.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.