NATUR-SEPT MED KASZEL LIZAKI B/CUKRU X 6 SZT.

 • Dodaj recenzję:
  • 70821
  • Producent: AFLOFARM
  • Kod producenta: 5902802703088
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 10,90 zł

  Przeznaczenie: Przeciwkaszlowe, wykrztuśne
  Wiek: +3
  Postać: lizak
  Rodzaj rejestracji: Wyrób medyczny

  NATURSEPT MED KASZEL LIZAKI B/CUKRU SMAK MALINOWY

  Natursept MED kaszel lizaki bez cukru o smaku malinowym powlekając błonę śluzową gardła ochronnym filmem:

  • łagodzi kaszel
  • ułatwia odkrztuszanie
  • zmniejsza częstotliwość kaszlu

  Składniki wyrobu medycznego Natursept med kaszel lizaki bez cukru powlekają błonę śluzową gardła ochronnym filmem, łagodząc kaszel. Dzięki swoim właściwościom wyrób zabezpiecza błonę śluzową przed szkodliwym wpływem czynników drażniących (takich jak suche lub zimne powietrze), zmniejszając częstotliwość odruchu kaszlowego. Dodatkowo Natursept med kaszel lizaki bez cukru poprawia nawilżenie gardła i ułatwia odkrztuszanie śluzu. Ponadto, dzięki właściwościom łagodzącym, wyrób wspomaga przywrócenie równowagi podrażnionej kaszlem, błonie śluzowej gardła.

  Sposób postępowania z wyrobem

  Dzieci powyżej 3 roku życia: 1 lizak nie częściej niż trzy razy dziennie. Wyrób powinien być stosowany pod nadzorem osoby dorosłej.

  W przypadku braku poprawy po 5 dniach stosowania należy zasięgnąć porady lekarza.

  Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności

  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu lub dziedzicznej nietolerancji fruktozy. W przypadku jednorazowego spożycia większej niż zalecana ilości wyrobu, może wystąpić efekt przeczyszczający.

  Miejsce i warunki przechowywania

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Chronić przed światłem i wilgocią. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania wyrobu. Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności. Opakowanie wyrobu jest elementem bezpieczeństwa jego stosowania i przechowywania. Lizaki nie są przeznaczone do sprzedawania na sztuki.

  Skład

  Izomalt, kwas cytrynowy, naturalny aromat, betaina, kwas askorbinowy, wyciąg z porostu islandzkiego, wyciąg z korzenia prawoślazu, koncentrat aronii.

  Bez cukru spożywczego (sacharozy).

  Wyrób może być stosowany przez osoby kontrolujące dzienne spożycie węglowodanów oraz diabetyków – cukrzyca nie jest przeciwwskazaniem do stosowania produktu.

  Jeden lizak dostarcza 0,001 WW (jednostek chlebowych).

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.