MOLEKIN D3+K2 + MGB6 X 60 TABL.

 • Dodaj recenzję:
  • 68585
  • Producent: NATUR PRODUKT ZDROVIT
  • Kod producenta: 5906204018948
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 22,90 zł

  Przeznaczenie: Osteoporoza, Zdrowe kości, Zdrowe zęby
  Postać: Tabletki
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  MOLEKIN D3+K2+MGB6

  Produkt przeznaczony dla osób dorosłych, zawierający w porcji dziennej witaminę D3 w ilości zalecanej przez ekspertów (2000 j.m.), witaminę K2 (menachinon - MK-7) w dawce 75 mikrogramów oraz magnez (200 mg) i witaminę B6 (2 mg).

  Witaminy D i K  oraz magnez pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D i magnez pomagają również w utrzymaniu zdrowych zębów.

  Magnez uczestniczy w przemianach witaminy D do jej aktywnej formy.

  Witamina D przyczynia się do  prawidłowego  wykorzystywania wapnia i fosforu, utrzymuje prawidłowy poziom wapnia we krwi, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

  Magnez uczestniczy w przemianach witaminy D do jej aktywnej formy.

  Magnez odgrywa rolę w procesie podziału komórek, a witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej oraz pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

  Magnez i witamina B6 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Ponadto przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

   Produkt zawiera mikrokapsułkowaną witaminę K2-MK7 dla uzyskania wysokiej stabilności i biodostępności.

  Dawkowanie

  Zalecana dzienna porcja produktu do spożycia: 2 tabletki. Popić wodą. Stosować po posiłkach. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 

  Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych.

  Suplementy diety nie zastępują zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

  Należy zachować szczególną ostrożność

  Jeśli stwierdzono reakcje alergiczne wszelkiego typu na produkty zawierające witaminy D i K. Jeśli u pacjenta stwierdzono hiperwitaminozę D (zbyt duże stężenie witaminy D we krwi) Jeśli stosowane są pochodne warfaryny lub aspiryna w niskich dawkach w celu rozrzedzenia krwi. Jeśli występują skłonności do zakrzepów. Nie stosować w przypadku gruźlicy, sarkoidozy, niektórych typów chłoniaków.

  Zalecana dzienna porcja produktu

  2 tabletki. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Składniki

  Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, cytrynian magnezu, tlenek magnezu, otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk,  barwnik: E171), menachinon-7 (witamina K), cholekalcyferol (witamina D), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.