LINEX BABY KROPLE 8 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 68352
  • Producent: SANDOZ
  • Kod producenta: 5907626708929
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 24,90 zł

  Rodzaj: Suplementy diety

  LINEX BABY KROPLE

  Właściwości

  Linex Baby jest suplementem diety, który pomaga uzupełniać prawidłową florę bakteryjną. Wskazany jest do stosowania podczas i po antybiotykoterapii, po biegunce czy przy zmianie diety. Przeznaczony jest dla niemowląt i dzieci do 12. roku życia.

  Krople Linex Baby zawierają szczepy bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, LGG oraz Bifidobacteium animalis subsp. lactis, BB-12, które są dobrze znanymi i przebadanymi szczepami bakterii kwasu mlekowego. W skuteczny sposób przyczyniają się one do uzupełnienia i utrzymania odpowiedniej flory bakteryjnej jelit. Przekłada się to na większa odporność oraz wspomaga prawidłowe działanie przewodu pokarmowego. Produkt nie zawiera glutenu, laktozy ani żelatyny.

  Zalecane spożycie

  Przed użyciem silnie wstrząśnij buteleczką celem całkowitego rozpuszczenia proszku i uzyskania jednolitej konsystencji preparatu.

  Butelkę nachyl pod kątem 30o.

  Na łyżeczkę lub do naczynia z mlekiem/posiłkiem odmierz 6 kropli preparatu.

  Stosuj raz dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

  Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia.

  W przypadku dzieci będących w tracie antybiotykoterapii podawaj krople nie wcześniej niż 3 godziny od przyjęcia antybiotyku.

  Ważne

  Nie należy podawać kropli Linex Baby jesli dziecko ma alergię na którykolwiek ze składników preparatu.

  Suplementu nie należy dodawać do gorących posiłków czy napojów.

  Produkt nalezy przechowywać do 28 dni po pierwszym otwarciu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  Składniki

  Olej słonecznikowy, liofilizowane sczzepy bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG, LGG i Bifidobacteium animalis subsp. lactis, BB-12

  Zalecana porcja dzienna - 6 kropli - zawiera miliard sumy bakterii CFU: Lactobacillus rhamnosus GG, LGG i Bifidobacteium animalis subsp. lactis, BB-12.

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.