LA ROCHE ANTHELIOS SPF30 MLECZKO 300 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 58276
  • Producent: LA ROCHE-POSAY
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 65,81 zł

  LA ROCHE ANTHELIOS SPF30 MLECZKO

  Wskazania

  Produkt powinien być stosowany przed opalaniem się oraz przy każdorazowej ekspozycji na słońce przy skórze wrażliwej. Mleczko spełnia swoje właściwości przy normalnym nasłonecznieniu.

  Działanie

  Przeciwsłoneczne mleczko do ciała z filtrem SPF30 jest idealne nawet do szczególnie wrażliwej skóry. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, nie pozostawia tłustej i klejącej się skóry. Szybko się wchłania i doskonale nawilża skórę.

  Dzięki zawartości systemu filtrów produkt zapewnia doskonałą ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zabezpiecza skórę przed oparzeniami słonecznymi oraz chroni przed uszkodzeniem komórek skóry spowodowanym nadmiernym jej kontaktem z promieniami słonecznymi. Do tego preparat sprawia ze skóra staje się nawilżona i aksamitna.

  Przez zawartość wody termalnej bogatej między innymi w selen, mleczko chroni skórę przed starzeniem się, walcząc z wolnymi rodnikami.

  Sposób użycia

  Produkt powinien zostać naniesiony na skórę przed wyjściem na słońce. Aplikację należy powtarzać, co dwie godziny, a także po każdorazowym wyjściu z wody.

  Skład

  Woda, gliceryna, dwutlenek tytanu, glikol propylenowy, dimetikon, cyklopentasiloksan, kwas stearynowy, hydroksypropylometyloceluloza, wodorotlenek glinu, stearynian glicerolu, tokoferol, trietanoloaminy.