HYDRO PLUS O SMAKU POMARAŃCZOWYM X 10 TOREBEK

 • Dodaj recenzję:
  • 68276
  • Producent: BIOFARM
  • Kod producenta: 5907695218282
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 10,90 zł

  Przeznaczenie: Biegunka, Nawadnianie
  Wiek: +3
  Rodzaj rejestracji: Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

  HYDRO PLUS

  Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego o smaku pomarańczowym.

  Wskazania

  Hydro Plus to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przeznaczony do postępowania dietetycznego w przywróceniu równowagi elektrolitycznej w stanach odwodnienia organizmu. Jest przeznaczony do uzupełnienia płynów u dzieci powyżej 3 roku życia i osób dorosłych w przypadku biegunki i/lub wymiotów.

  Przeciwwskazania

  Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest występowanie krwi w stolcu, słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit. Produkt zawiera glukozę. Osoby chore na cukrzycę powinny zachować ostrożność. Produkt zawiera sód i potas. Osoby z wysokim ciśnieniem krwi i/lub cierpiące na schorzenia sercowo-naczyniowe powinny zachować ostrożność.

  Składniki

  Glukoza, cytrynian trójsodowy, chlorek sodu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, chlorek potasu, aromat pomarańczowy, proszek pomarańczowy, glukonian cynku, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, substancja słodząca – glikozydy stewiolowe.

  Informacje dodatkowe

   Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.Nie może być stosowany jako jedyne źródło pożywienia.

   Produktu nie należy stosować pozajelitowo.