ETIAXIL ORIGINAL ROLL-ON PŁYN 15 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 66625
  • Producent: ETIAXIL
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 34,99 zł

  Przeznaczenie: Preparaty przeciwpotne
  Wiek: Dorośli
  Postać: Dezodorant

  ETIAXIL ORIGINAL

  Wskazania

  Antyperspirant  skutecznie chroni przed potem oraz jego nieprzyjemnym zapachem. Zapewnia długotrwałą ochronę jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami.

  Właściwości

  Mechanizm termoregulacji jest naturalną funkcją organizmu i zapewnia jego termiczną równowagę. Jednak przesadne pocenie się może ograniczać codzienne funkcjonowanie i bywa krępujące. Tego typu zaburzenie wpływa zarówno na sferę estetyczną, higieniczną ale i społeczną. Preparaty Etiaxil  dzięki aktywnym związkom skutecznie regulują pracę gruczołów potowych. Są bardzo praktyczne, ponieważ nie wymagają codziennego stosowania ze względu na przedłużony czas działania. Wykazują działanie antybakteryjne. Antyperspirant Etiaxil skutecznie minimalizuje ryzyko podrażnienia skóry, które często są wywoływane obecnością chlorku aluminium powszechnie stosowanego w preparatach przeciwko potliwości. System ochrony i pielęgnacji APX podnosi niskie pH skóry do normalnego poziomu.  Można go łączyć z innymi dezodorantami, perfumami i wodami toaletowymi.

  Stosowanie

  Etiaxil Roll-on nakładaj dwoma ruchami w górę i dół w centralnej części pachy. Stosuj na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę, nie stosuj bezpośrednio po depilacji pach. Rano zmyj wodą i mydłem, nie ma potrzeby ponownej aplikacji produktu. Aby utrzymać pot pod kontrolą stosuj Etiaxil 2-3 noce w tygodniu, lub tak często jak potrzeba.

  Skład

  Alcohol Denat, Aluminium Chloride, Dimethicone Copolyol.