WRACAMY Z WYSYŁKĄ DO WIELKIEJ BRYTANII ! - więcej

ELUDRIL CARE ANTIPLAQUE PŁYN 500 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 67569
  • Producent: PIERRE FABRE
  • Kod producenta: 3577056015007
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 24,50 zł

  Przeznaczenie: Higiena jamy ustnej
  Wiek: + 6.
  Postać: Płyn do płukania jamy ustnej

  ELUDRIL CARE, ANTI-PLAQUE PŁYN

  Płyn do płukania jamy ustnej.

  Właściwości

  Ulepszona codzienna higiena.

  Bakterie powiązane z płytką nazębną tworzą warstwę, która przylega do Twoich zębów i/lub protez. Płytka nazębna jest główną przyczyną problemów z dziąsłami. Płyn do płukania jamy ustnej EludrilCARE pomaga zapobiegać i ograniczać tworzenie się płytki nazębnej a jego skuteczność została potwierdzona klinicznie. Dzięki oczyszczającym właściwościom chlorheksydyny i chlorku cetylopirydyny, EludrilCARE pomaga w codziennym utrzymywaniu dobrej higieny jamy ustnej a Twoje dziąsła są zdrowe, gładkie i mniej wrażliwe. Miętowy smak odświeża oddech. Nie zawiera cukru. EludrilCARE oczyszcza jamę ustną poprzez zachowanie równowagi flory bakteryjnej. Może być stosowany codziennie. Jest dobrze tolerowany. EludrilCARE jest produktem do higieny, który może być stosowany jako kontynuacja pielęgnacji po wstawieniu implantów oraz do codziennej higieny zdrowych pacjentów (dla osób ze skłonnością do problemów z dziąsłami).

  Przeznaczenie

  Kontynuacja pielęgnacji po zabiegach stomatologicznych. Jest odpowiedni dla osób z aparatami ortodontycznymi i protezami zębowymi.

  Stosowanie

  Gotowy do użycia. Stosować po szczotkowaniu zębów, płukać jamę ustną przez 30 sekund za pomocą 15 ml nierozcieńczonego płynu (10 ml dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat). Wypluć. Nie płukać wodą. Do codziennego stosowania, rano i wieczorem. Można stosować do 6 miesięcy.

  Uwagi

  Nie połykać. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

  W niektórych przypadkach może wystąpić zmiana smaku, która ustępuje po dłuższym stosowaniu produktu. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.

  Kosmetyk.

  Testowany pod kontrolą odontologiczną i pediatryczną

  Skład według INCI

  Water (Aqua), Propylene Glycol, Xylitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Benzyl Alcohol, Cetylpyridinium Chloride, Chlorhexidine Digluconate, CI 16255, Flavor (Aroma), Limonene, Potassium Acesulfame.