DRICLOR PRZECIW POCENIU 20 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 53660
  • Producent: STIEFEL
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 35,90 zł

  Przeznaczenie: Pielęgnacja skóry, Preparaty przeciwpotne
  Postać: Antyperspirant
  Typ skóry: Wszystkie

   

  DRICLOR

  Działanie

  Zawarte w nim substancje pozwalają na szybkie zredukowanie, a ostatecznie pozbycie się tego nieprzyjemnego problemu.

  Wskazania

  Driclor może być stosowany na skórę każdego rodzaju i przez wszystkie osoby, dla których tradycyjne preparaty zapobiegające potliwości okazały się niewystarczające.

  Dawkowanie

  Driclor należy stosować na umyte ciało. Powinna to być ostatnia czynność dnia (bezpośrednio przed snem). Rano preparat powinien zostać zmyty. Początkowo należy stosować Driclor raz dziennie (przez pierwsze 7-10 dni). W miarę zanikania nadmiernej potliwości, można stopniowo redukować częstotliwość stosowania (np.: do 2-3 razy w tygodniu).

  Przeciwwskazania

  Nie należy stosować preparatu Driclor na skórę podrażnioną, zranioną, wilgotną, a także bezpośrednio po goleniu lub depilacji. Zastosowanie preparatu w w/w przypadkach może spowodować lub nasilić podrażnienie skóry. Należy również unikać kontaktu preparatu z oczami.

  Uwagi

  Nie należy używać preparatu Driclor w ciągu dnia. Jeśli jest taka potrzeba, można użyć zwykłego dezodorantu.

  Skład

  Chlorek aluminium 20%, nieaktywny alkohol etylowy, woda oczyszczona.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.