BRAVERA CONTROL SPRAY 96 MG/ 8 ML

 • Beurteilung hinzufügen:
  • 70335
  • Hersteller: AFLOFARM
  • Verfügbarkeit: Verfügbar Verfügbar
  • szt.
  • 48,90 zł

  Przeznaczenie: Apteczka Erotyczna Kremy i żele
  Wiek: + 16
  Rodzaj rejestracji: Lek

  BRAVERA CONTROL SPRAY

  Wskazania

  Bravera Control aerozol na skórę to lek o działaniu miejscowo znieczulającym, wskazany w celu zmniejszenia wrażliwości prącia na dotyk i opóźnienia ejakulacji (wytrysku).

  Właściwości

  Substancję czynną leku Bravera Control stanowi lidokaina, która działa miejscowo znieczulająco. Działanie znieczulające leku polega na zmniejszeniu wrażliwości żołędzi prącia, w celu wydłużenia czasu do wystąpienia wytrysku.

  Lek stosowany przed stosunkiem zapobiega przedwczesnemu wytryskowi.

  Stosowanie

  Należy zsunąć napletek z żołędzi. Trzymając pojemnik w pozycji pionowej (zaworem do góry) na całą powierzchnię żołędzi i trzonu prącia zastosować 3 do 7 naciśnięć pompki, 5 do 15 minut przed stosunkiem. Jeżeli po upływie 5 minut na prąciu pozostaje nadmiar leku, należy go usunąć przed stosunkiem.

  Przed pierwszym użyciem leku należy, trzymając pojemnik pionowo, nacisnąć pompkę rozpylającą co najmniej 10 razy, w celu jej napełnienia i uzyskania prawidłowego rozpylenia. Jeśli pompka rozpylająca nie była używana przez co najmniej 10 dni, należy ponownie ją przygotować poprzez trzykrotne naciśnięcie i rozpylenie leku w powietrze.

  Skład

  INCI: Lidokaina, kwas stearynowy, izopropylu mirystynian, glikolu dietylenowego monoetylowy eter.

  1 g aerozolu zawiera 96 mg lidokainy.

  Ważne informacje

  Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik leku, oraz u osób poniżej 18 roku życia.

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.