Ze względu na dużą liczbę zamówień, wysyłki są realizowane dłużej niż zazwyczaj 2-7 dni roboczych.
W przypadku braku produktu w Państwa zamówieniu, będzie ono wysłane bez brakującego produktu (środki finansowe zostaną zwrócone).
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

CENTRUM JUNIOR OD A DO Z X 30 TABLETKI

 • Dodaj recenzję:
  • 22869
  • Producent: PFIZER
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 29,90 zł

  Przeznaczenie: Witaminy dla dzieci
  Wiek: + 2
  Postać: Tabletki
  Rodzaj rejestracji: Suplementy diety

  CENTRUM JUNIOR OD A DO Z

  Wskazania

  Witaminy i składniki mineralne powyżej 2 rż

  Działanie

  Centrum junior to zestaw 25 witamin i składników mineralnych - najbogatszy ze wszystkich preparatów dziecięcych zarejestrowanych w Polsce. Zawiera nową, bezpieczną postać witaminy A - trudny do przedawkowania beta-karoten, a łączna zawartość witaminy A jest dostosowana do zmniejszonych niedoborów tej witaminy u dzieci w Polsce. Dzięki dodatkowi selenu i beta-karotenu jest jedynym preparatem dla dzieci w Polsce, zawierającym pełny zestaw antyoksydantów (selen, beta-karoten, witamina E, C i A). Zawartość witaminy D została dostosowana do potrzeb dzieci w Polsce oraz wymogów codziennej suplementacji. Zwiększona zawartość magnezu, wapnia, fosforu i biotyny. Zawartość witaminy E w ilości zapewniającej średnio 80 % realizacji zapotrzebowania uwzględnia narastający w Polsce niedobór tej witaminy u dzieci. Ilości żelaza, cynku, miedzi, jodu, manganu, chromu i molibdenu zostały dostosowane do potrzeb codziennej suplementacji oraz zapewniają dobrą tolerancję preparatu.

  Dawkowanie

  Dzieci: powyżej 2 rż  1 tabletka dziennie

  Postać

  Tabletki do żucia

  Informacje dodatkowe

  Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Przed zastosowaniem produktu zapoznaj się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.