BOIRON PARAGRIPPE X 60 TABL. P/GRYPOWE

 • Dodaj recenzję:
  • 71011
  • Producent: BOIRON
  • Kod producenta: 5909990022441
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 17,90 zł

  Przeznaczenie: Przeziębienie ,grypa
  Wiek: + 11
  Postać: Tabletki
  Rodzaj rejestracji: Lek homeopatyczny

  PARAGRIPPE

  Wskazania

  BOIRON Paragrippe to homeopatyczny produkt leczniczy, który łagodzi objawy infekcji grypowych. 

  Właściwości

  BOIRON Paragrippe jest przeznaczony do stosowania wspomagająco w celu łagodzenia objawów infekcji grypowych przebiegających z bólami głowy, bólami mięśniowymi, kostno-stawowymi, gorączką (do 38,5°C), dreszczami i uczuciem ogólnego rozbicia.  

  Stosowanie

  Podawać doustnie. 

  Dorośli i dzieci w wieku od 11 lat: od momentu wystąpienia pierwszych objawów świadczących o infekcji grypowej, ssać powoli po 2 tabletki do 3 razy dziennie. W miarę ustępowania objawów zwiększyć odstępy czasu pomiędzy kolejnym przyjmowaniem leku.

  Dzieci w wieku do 11 lat: według wskazań lekarza.

  Osoby w podeszłym wieku: nie jest konieczna modyfikacja dawki.

  Tabletki można też rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Ze względu na niebezpieczeństwo zakrztuszenia, dzieciom w wieku do 5 lat lub dzieciom starszym, które mają problem z połykaniem zaleca się rozdrobnienie/zmiażdżenie tabletek i podanie pod język lub rozpuszczenie w niewielkiej ilości wody i podanie łyżeczką.

  Przeciwwskazania

  Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

  Skład

  1 tabletka zawiera: substancje czynne: Arnica montana 0,6mg, Belladonna 0,6mg, Eupatorium perfoliatum 0,6mg, Gelsemium 0,6mg, Sulfur 0,6mg. Substancje pomocnicze: sacharoza, laktoza.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.