BIOVITAL ZDROWIE 1000 ML

 • Dodaj recenzję:
  • 24733
  • Producent: BAYER
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 49,00 zł

  Przeznaczenie: Preparaty wzmacniające serce
  Postać: Płyn
  Rodzaj: Suplementy diety

  BIOVITAL ZDROWIE

  Wskazania

  Biovital Zdrowie jest preparatem przeznaczonym dla osób dorosłych, zalecanym osobom przepracowanym, potrzebującym wzmocnienia organizmu niezależnie od wieku.

  Działanie

  Witaminy z grupy B-są niezbędne w stanach zwiększonego wysiłku fizycznego i psychicznego oraz przedłużającego się stresu. Witaminy C i E (naturalne przeciwutleniacze) - są niezbędne do utrzymania odporności organizmu oraz opóźniają procesy starzenia. Żelazo - wzmacnia organizm i dodaje energii. Ekstrakt z głogu - wspomaga pracę serca, zwiększa pracę serca, zwiększa dopływ tlenu i poprawia ukrwienie.

  Stosowanie

  Doustnie

  Zalecana dawka dzienna 20ml odpowiada ilości równej 4 łyżeczkom od herbaty. W sytuacjach podwyższonego zapotrzebowania można stosować 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

  Przeciwskazania

  Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

  Składniki

  Biovital Zdrowie zawiera zestaw witamin z grupy B, witaminę C, żelazo oraz wyciągi z głogu.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.