BIAŁA PERŁA - KIDS 3-6 LAT PASTA DO ZĘB MLECZ. O SMAKU BUBBLE GUM

 • Dodaj recenzję:
  • 66725
  • Producent: VITAPRODUKT
  • Kod producenta: 8588006264265
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h
  • szt.
  • 10,90 zł

  Przeznaczenie: Ochrona dziąseł, Ochrona przeciwpróchnicza
  Wiek: +3

  BIAŁA PERŁA - KIDS 3-6 LAT

  Opis produktu

  Biała perła KIDS pasta do zębów mlecznych przeznaczona jest do codziennego stosowania dla dzieci w wieku 3-6 lat. Unikalna formuła pasty została opracowana z myślą, by zapewnić optymalną ochronę przed próchnicą oraz właściwą pielęgnację delikatnych dziąseł dziecka. Żelowa konsystencja pasty ułatwia komfortowe stosowanie, nawet w przypadku małych dzieci. Smak pasty dostosowany do kubków smakowych małego dziecka pozwala wykształcić i utrwalić prawidłowe nawyki w zakresie higieny jamy ustnej. Zdrowe zęby mleczne mają istotne znaczenie dla prawidłowego rozwoju zębów stałych.

  Działanie

  Fluor - Zapobiega próchnicy i służy remineralizacji szkliwa. Obniżona dawka fluoru w paście - 500 ppmF jest optymalnie dobrana do wieku dziecka.

  Enzym - Pasta zawiera enzym, który naturalnie występuje w ślinie i ma właściwości bakteriostatyczne. Każdorazowe stosowanie pasty wzmacnia to działanie i przeciwdziała rozwojowi próchnicy.

  Zioła - Zawiera kompozycję ziół (szałwia, rzepik, bisabolol) o działaniu łagodzącym podrażnienia i wzmacniającym dziąsła.

  Dawkowanie

  Stosować 2 razy dziennie, rano oraz po ostatnim wieczornym posiłku.

  Dokładnie szczotkować zęby miękką szczoteczką właściwą do zębów mlecznych przez 2 min.

  Po zakończeniu szczotkowaniu należy przepłukać jamę ustną wodą i wypluć resztki pasty.

  Dodatkowe informacje

  W przypadku, gdy dziecko zażywa fluor z innych źródeł. Przed zastosowanie pasty należy skonsultować się z lekarzem lub stomatologiem.