ANESTELOC MAX 20 MG X 7 TABLETKI

 • Dodaj recenzję:
  • 24942
  • Producent: ADAMED
  • Dostępność: Chwilowy brak - zapytaj o dostępność Chwilowy brak - zapytaj o dostępność
  • szt.
  • 10,90 zł
  • Niedostępny

  Przeznaczenie: Nadkwaśność i zgaga
  Postać: Tabletki
  Rodzaj rejestracji: Lek

  ANESTELOC MAX 20 MG

  Wskazania

  Krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, zarzucanie treści żołądkowej) u dorosłych.

  Działanie

  Substancją czynną Anesteloc Max jest pantoprazol, którego działanie polega na zmniejszeniu wydzielania kwasu solnego w żołądku i w konsekwencji zmniejszeniu ilości kwasu zarzucanego do przełyku.

  Sposób użycia

  Zalecana dawka produktu leczniczego to 20 mg pantoprazolu (1 tabletka) raz na dobę.

  W celu złagodzenia objawów, konieczne może okazać się stosowanie leku przez kolejne 2-3 dni. Po zupełnym ustąpieniu objawów leczenie powinno zostać przerwane.

  Bez konsultacji z lekarzem leczenie nie powinno trwać dłużej niż 4 tygodnie.

  Tabletek dojelitowych Anesteloc Max nie należy żuć ani rozgryzać. Należy je przyjmować przed posiłkiem połykając w całości i popijając wodą.

  Przeciwskazania

  Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Jednoczesne podawanie z atazanawirem. Stosowanie produktu leczniczego Anesteloc Max nie jest zalecane u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

  Skład

  Jedna tabletka dojelitowa zawiera 20 mg pantoprazolu (Pantoprazolum) w postaci pantoprazolu sodowego półtorawodnego 22,6 mg.

  Informacje dodatkowe

  Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.